Serhat Haber Ajansı

Ak Parti Ardahan İl Başkan Yardımcısı Nurbay Gürbulak İle Söyleşi

 Ak Parti Ardahan İl Başkan Yardımcısı Nurbay Gürbulak İle Söyleşi Ak Parti Ardahan İl Başkan Yardımcısı Nurbay Gürbulak,, “Türkiye’de Ergenekon çetesini bitiren, derin devleti bitiren, askeri vesayatı bitiren, terörü sonlandıran, ABD egemenliğine son veren, İMF’ye borcunu bitirerek şu anda İMF’ye borç verecek ekonomik konuma gelen, İsrail fitnesine karşı dik duran, başı sıkışan insanların umudu olan, […]

Ak Parti Ardahan İl Başkan Yardımcısı Nurbay Gürbulak İle Söyleşi
29 Mayıs 2017 - 12:18 'de eklendi.

 Ak Parti Ardahan İl Başkan Yardımcısı Nurbay Gürbulak İle Söyleşi

Ak Parti Ardahan İl Başkan Yardımcısı Nurbay Gürbulak,, “Türkiye’de Ergenekon çetesini bitiren, derin devleti bitiren, askeri vesayatı bitiren, terörü sonlandıran, ABD egemenliğine son veren, İMF’ye borcunu bitirerek şu anda İMF’ye borç verecek ekonomik konuma gelen, İsrail fitnesine karşı dik duran, başı sıkışan insanların umudu olan, İslam coğrafyasında ki ezilenlerin yanında olan, tam demokrasiyi Türkiye’ye getiren, halkıyla barışık, bolluk ve refah ülkesi olan Türkiye şer güçler tarafından yine eski konumuna getirilmeye çalışılmaktadır.

Avrupa ve Amerika’yı kasıp kavuran ekonomik dar boğaza rağmen büyüyen, gelişen, geliştikçe söz sahibi olan, hazinesi, kasası parayla dolu olan kanal İstanbul, (Avrupa’nın en büyük) 3. havaalanı, 3. boğaz köprüsü, Başbakanımızın hayali olan Marmaray gibi kıskanılacak projeleri hayata geçirmeye başlayan, Irak ve Azerbaycan enerjisini (Doğalgaz – Petrol) Avrupa’ya akıtmak için boru hattına sahip olan, Halkının %50 desteğini alan Ak Parti iktidarının Dünya’ya kafa tutmasını azmedemeyen ABD – İsrail ortak yapımı bu iftiralar bizi yıldırmayacaktır” dedi.

Avrupa ve Amerika insanlık suçu işlemektedir!

Gürbulak gazetemize yaptığı açıklamada, Suriye’de halkına zulmeden çocuk katili Esat’a, Mısır’da darbeci SİSİ’ye dünyada sadece Ak Parti iktidarının kafa tuttuğunu belirtti. Gürbulak konuşmasının devamında, “Dünya’da ki en büyük din alimlerinden olan Abdul Kadir Molla’nın idam edilmesine Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan haricinde hiç kimse tepki gösterecek cesareti kendilerinde bulamamıştır.” dedi.

Ak Parti Ardahan İl Başkan Yardımcısı Nurbay Gürbulak, Ardahan Ses Gazetesi Muhabiri Selahattin Sakinoğlu’nun, “Son günlerde yapılan rüşvet ve yolsuzluk iddiaları ile ilgili ne düşünüyorsunuz” sorusuna ise şöyle cevap verdi; Kimse bize bu operasyonların rüşvet ve yolsuzluk operasyonları olduğunu söylemesin. Kimse bizden de bu olaya inanmamızı beklemesin. Gırtlaklarına kadar pisliğe bulaşmış insanlarında bu ülkeyi yönetecekleri hayallerine kapılmasınlar. Ak Parti’de bakanda olsa yanlış yapanlar, görevini kötüye kullananlar, örgütlenenler yargı önünde hesap vereceklerdir. Türk yargısına inancımız tamdır. Bizlerde Ak Parti Ardahan İl teşkilatı olarak Partimizin ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sonuna kadar arkasındayız. 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçiminde iftiracılara, rantçılara, fitnecilere, yalan beyan verenlere gerekli dersi Ak Parti olarak vereceğiz, bunu da herkes böyle bile” şeklinde cevapladı.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER