Serhat Haber Ajansı

AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay Seçim Çağrısında Bulundu

 AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay Seçim Çağrısında Bulundu AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay seçim çağrısında bulundu. Atalay yaptığı açıklamada; 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerin hayırlı olması dileğiyle hepinizi saygı ve sevgi ile selamlarken, sizlerin de bildiği üzere bu seçimin sadece ilimiz ve ilçemiz için bir yönetici tercihinden ibaret olmadığını bir kez […]

AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay Seçim Çağrısında Bulundu
30 Mayıs 2017 - 11:04 'de eklendi.

 AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay Seçim Çağrısında Bulundu

AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay seçim çağrısında bulundu. Atalay yaptığı açıklamada;
30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerin hayırlı olması dileğiyle hepinizi saygı ve sevgi ile selamlarken, sizlerin de bildiği üzere bu seçimin sadece ilimiz ve ilçemiz için bir yönetici tercihinden ibaret olmadığını bir kez daha hatırlatmak isterim.

Siz de takdir edersiniz ki, bu seçim ile son 12 yıldır milletimizin irade, tercihi ve desteği ile yakaladığımız siyasi istikrar ikliminde vücuda getirdiğimiz BÜYÜK KALKINMAHAMLESİ’nin sürmesine veya yarıda bırakılmasına karar vermiş olacağız.

Bu kararla kısaca ya YENİ TÜRKİYE’YE DEVAM veya ESKİ TÜRKİYE’YE DÖNÜŞ diyeceğiz.

Millet İradesi’nikimi zaman zindanlarda çürütmüş, kimi zaman dar ağaçlarında idam etmiş güçlerin bize reva gördüklerio meş’umEski Türkiye’nin ezcümle CEHALET, ESARET ve SEFALET’le malul bir ülke olduğunu özellikle de gençlerimize hatırlatmak istiyorum.

Ak Parti’nin yıllardır içeride ve dışarıda tesis edilen her türlü hain ve sinsi tuzaklara rağmen sürdürdüğü onca soylu çabayla ortadan kaldırmak istediği şey,emin olun ki , Eski Türkiye’yi oluşturan o meş’um ‘ÜÇLÜ KÖTÜLÜK’tür.

Bunun için,

Ülkeyi baştan başa ilim-irfan yuvası derslik, okul ve üniversitelerle donatarak CEHALET’le;

İnsanı insan kılan DİN, DİL ve DÜŞÜNCE’ye vurulmuş prangaları sökerekESARET’le;

Ve memurundan almış olduğu borcunu dahi ödeyemeyecekya da hastasını hastaneye götürecek yakıt parasını hastadan alacak hale düşürülmüşbir ülkenin milli gelirini İMF’ye borç verecek kadar üç kat artırmak suretiyle ekonomik SEFELAT’le amansız bir mücadele başlattık.

Dahası, güzelim bu topraklarda hayatı bize cehennem kılmış o ‘ÜÇ KÖTÜLÜK’le mücadele edelim diye milletin bize verdiği ‘YETKİ EMANETİNİ’ canımızdan aziz bildik ve her defasında MİLLET EĞİLMEZ diye haykıran soylu sesiniz olduk.

Ak Parti olarak Eski Türkiye’de sadece TAHAKKÜM aracı olarak kullanılan İKTİDAR makamını yalnızca HİZMET vesilesi bildik ve efendiliği küresel güçlere değil sadece halkımızatahsis ettik.

Değerli kardeşim!

Bilesin ki, son bir yıldır Yeni Türkiye’nin mucidi Ak Parti’ye karşı AKLI DIŞARIDA MAŞASI İÇERİDE kimi odaklar tarafından başlatılmış o hayasız saldırıların nihai amacınınhepimizin hayatın her alanında bire-bir yaşadığımızbu yeni halden duyulan rahatsızlık olduğunu hatırlatmak isterim.

Eminim ki, 30 Mart’ta kullanacağın bir oyun bu cennet vatanın rotasını belirleyecek kadar BÜYÜK BİR KIYMET ama o oranda AĞIR BİR MESULİYET olduğunun farkındasın.

Keza, Bir asrı aşkın zamandır ülkenin son sokağınınson evi muamelesine maruz kalmış güzelim Ardahan’ı kıtaları birleştiren bir merkez kılmak istiyor isek;

Küçük ama güzel Ardahan’ıKafkasya’dan yalıtan Ilgarı, Karadeniz’e vuslatı engelleyen Sahara’yı veya Tiflis’in yolunutıkayanMozeret’işu an itibariyle yatırım programlarına alınmış tünellerle aşan,Türkgözü ve Aktaş kara hudut kapılarını harıl harılişleten, üniversitesi, hastanesi, okulları, duble yolları, doğalgazı, kura nehrini şehirle buluşturan park ve bahçeleri, modern hayvan pazarı, cazip alış-veriş merkezleri, yapımı hızla devam eden Yalnızçam Kayak Tesisleri ile kış, serin havası ve yeşil tabiatıyla yayla turizmine ev sahibi bir şehir olma yolunda hızla mesafe kat eden bir bölge yapmak istiyor isek şayet; Ak PARTİ’ye EVET dememiz yeterli olacaktır.

Emin olun ki, size vaatte bulunduğumuz şey yukarıda saydığımız O ÜÇ KÖTÜLÜĞÜ  zıtları İYİLİKLERLE bertaraf etmektir. Karar sizin hakkınız,kabul bizim görevimizdir.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER