Serhat Haber Ajansı

AK Parti’den Göle Belediye Başkan Adayı Akın İsmailoğlu

AK Parti’den Göle Belediye Başkan Adayı Akın İsmailoğlu AK Parti Göle İlçe Teşkilatı, konvoy eşliğinde Akın İsmailoğlu’nu karşılayarak cadde ve sokaklarda tur atan AK Partililer ve İsmailoğlu, daha sonra parti binasına geçerek partililere ve vatandaşlara açıklamalarda bulundular. İlçe binasında ilçe başkanı İlhan Gültekin’in ”hoş geldiniz”  konuşması uzun süre alkışlanırken sözü Akın İsmailoğlu’na bıraktı. Adaylığını, yerel […]

AK Parti’den Göle Belediye Başkan Adayı Akın İsmailoğlu
29 Mayıs 2017 - 12:56 'de eklendi.

AK Parti’den Göle Belediye Başkan Adayı Akın İsmailoğlu

AK Parti Göle İlçe Teşkilatı, konvoy eşliğinde Akın İsmailoğlu’nu karşılayarak cadde ve sokaklarda tur atan AK Partililer ve İsmailoğlu, daha sonra parti binasına geçerek partililere ve vatandaşlara açıklamalarda bulundular.

İlçe binasında ilçe başkanı İlhan Gültekin’in ”hoş geldiniz”  konuşması uzun süre alkışlanırken sözü Akın İsmailoğlu’na bıraktı.

Adaylığını, yerel yönetimlerde ”hizmet duruşu ve DEĞİŞİM” olarak açıklayan Göle AK Parti Belediye Başkan adayı Akın İsmailoğlu: “Hizmet anlayışı ve Duruşunu:anlatırken’ Yunus Emre ve Mevlana’nın terbiye geleneğinden geldiklerini söyledi.

Yunus Emre’nin ”Gönüller almaya geldik..” şiirini okuyarak konuşmasına başlayan Akın İsmailoğlu: “HAK VE HAKKANİYET  ilkelerinden ayrılmayacağım! Andını okuyarak HAKKI HAKKA TESLİM ETMEK için aday oldum. Bir insanın sokağını, caddesini ve kentini seveceği bir Göle kurmak için sizden görev istiyorum. Bu süreçte  9 arkadaşımızla yarıştık. AK Parti Genel Merkezi ve Göle İlçe teşkilatımız bizi tercih etti. Benim diğer arkadaşlarımdan bir üstünlüğüm yoktur. Bu iş nasip kısmet meselesi, adaylığım güzel Gölemize ve milletimize hayırlı olsun” dedi.

Coşkulu alkışlarla konuşmasını bitiren  Akın İsmailoğlu yorgunluğunu atmak ve konuklarını ağırlamak için ayrıldı. İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın kız kardeşi ve damadı da Göle AK parti Belediye Başkan adayı Akın İsmailoğlu’na destek amaçlı Göle ilçesine geldiler. İsmailoğlunun İlk konuşmasında heyecanlı ama mütevazi olduğu gözlendi.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER