Serhat Haber Ajansı

Astım Krizi Can Aldı

Astım Krizi Can Aldı Göle İlçesin de bulunan Devlet Hastanesi’ne gelen bir hasta, ‘Astım Krizi’ dolaysıyla hayatını kayıp etmesi ilçeyi yasa boğdu. Alınan bilgilere göre Göle Devlet Hastanesine acil hasta olarak getirilen Neslihan Kaya’nın astım krizine tutulduğu ve yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kayıp ettiği öğrenildi. Göle Devlet Hastanesi’n de konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre […]

Astım Krizi Can Aldı
30 Mayıs 2017 - 10:38 'de eklendi.

Astım Krizi Can Aldı

Göle İlçesin de bulunan Devlet Hastanesi’ne gelen bir hasta, ‘Astım Krizi’ dolaysıyla hayatını kayıp etmesi ilçeyi yasa boğdu.
Alınan bilgilere göre Göle Devlet Hastanesine acil hasta olarak getirilen Neslihan Kaya’nın astım krizine tutulduğu ve yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kayıp ettiği öğrenildi.
Göle Devlet Hastanesi’n de konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre Göle ilçesine bağlı Arpaşen köyü doğumlu evli 38 yaşında ki Neslihan Kaya’nın tıpta Astım Kriiz olarak adlandırılan bir rahatsızlık dolaysıyla getirildiği hastanede tüm müdahaleler karşın kurtarılamadığı ve hayatını kayıp ettiği bildirilirken, yaşanan ölüm üzerine Göle Cumhuriyet Savcılığı devreye girerek Kaya’nın ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla otopsi için Trabzon’a gönderildiği bilgisi alındı.

Astımdan ölümlerin sebepleri
Astımdan ölümler üç başlık altında toplanabilir:
BİR: Tedavi ile ilgili ölüm sebepleri
İKİ: Hastalığın ağırlığı ile ilgili ölüm sebepleri
ÜÇ: Astım krizi komplikasyonla

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER