Serhat Haber Ajansı

Bağımsız Belediye Başkan adayı Cengiz Çapan Açıklamalarıyla Dikkat Çekti

Bağımsız Belediye Başkan adayı Cengiz Çapan Açıklamalarıyla Dikkat Çekti Bağımsız Göle Belediye Başkan Adayı Cengiz Çapan, bugün Göle’de tarihi bir miting düzenledi. Yaklaşık 2000 kişinin katıldığı miting’de vatandaşlar, “Bu halk seni başkan yapacak”, “Göle seninle gurur duyuyor” “Meyve veren ağacı taşlamaya değil, sulamaya geldik” gibi sloganlar ile destek oldu. Çapan yaptığı konuşmada; “Seçildiğimde Belediyenin tüm […]

Bağımsız Belediye Başkan adayı Cengiz Çapan Açıklamalarıyla Dikkat Çekti
30 Mayıs 2017 - 11:01 'de eklendi.

Bağımsız Belediye Başkan adayı Cengiz Çapan Açıklamalarıyla Dikkat Çekti

Bağımsız Göle Belediye Başkan Adayı Cengiz Çapan, bugün Göle’de tarihi bir miting düzenledi. Yaklaşık 2000 kişinin katıldığı miting’de vatandaşlar, “Bu halk seni başkan yapacak”,

“Göle seninle gurur duyuyor”

“Meyve veren ağacı taşlamaya değil, sulamaya geldik” gibi sloganlar ile destek oldu. Çapan yaptığı konuşmada; “Seçildiğimde Belediyenin tüm kapılarını halka açacağım. Belediyede bulunan kapalı kapıların hepsini kıracağım. Kime güveniyorsanız ona oy verin. Halk bizi seçerse Belediye personeli ile birlikte iyi bir kadro kurup hep birlikte Göle’nin marka olması için çalışacağız. Ayrıca Avrupa birliği, bakanlıklar ve merkezi hükümete projeler hazırlayarak, Göle’mizin gelişmiş bir ilçe olması için kaynak sağlayacağız. Ve Göle’nin tüm problemlerini kısa bir sürede çözerek hem belediyemizi hem de vatandaşlarımızı rahata kavuşturacağız. Halkımız bizi desteklediği durumda, biz o halkı mağdur etmeyeceğiz. 30 yıldır bu ilçede siyaset yapmaktayım, bugüne kadar herhangi bir kişiye çıkar veya menfaat sağlamadım e başkan olduğumda da yine kimseye belediye imkanlarını haksız yere kullandırmayacağım” dedi.

AKP kaybederse, bunun suçlusu Atalay’dır!

Göle Hapan Mevkii’nde yaklaşık 2000 kişiye seslenen Çapan, Ak Parti Göle ve Ardahan Belediyesini kaybederse bunun suçlusu, Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay’dır” dedi.

Çapan konuşmasının devamında, “Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay’ın Göle’mizin en güzel noktasında yaptırdığı ucube SGK binasının projesi çok kötü bir projedir. Göle’mize yakışmamaktadır. Orası daha güzel bir şekilde değerlendirilebilirdi. Prof. Dr. Orhan Atalay’ın yaptığı yanlış siyasetinden dolayı vekil Ak Parti’yi Ardahan ve Göle’de bitirme noktasına getirdiği bütün halkımızca görülmektedir. Ayrıca bu seçimde de büyük bir hüsran yaşayarak yerel seçimleri kaybedeceklerdir. Bu olanların hesabını kendisi Başbakana, Ardahan ve Göle halkına ödeyecektir. İlimizin Milletvekili olarak Göle ve Ardahan köylerine oy istemeye çıkamamaktadır. Halkımız Milletvekilinden beklediği hizmeti alamadığı için hayal kırıklığına uğramıştır.”

 “Belediyeyi borç batağına sokanlar, şimdi Göle belediyesine yeniden aday olmuş!”

Bağımsız Göle Belediye Başkan Adayı Cengiz Çapan, “Şimdi Göle’de bir gönül adamı var. Bu adam Göle Belediye Başkanlığına 1999 yılında aday olduğunda ilçemizi çamurdan, tozdan, susuzluktan kurtaracağını ve Altyapı problemlerini kısa bir sürede çözeceğini vaat etmişti. 5 yıllık belediye başkanlığı süresince vaat ettiği hiçbir şeyi yapmadığı gibi, Belediyeye ait arsa ve dükkanları satmış, Belediye araçları kullanılamaz hale gelmiştir. Belediye başkanlık süresi sona erdiğinde Göle Belediyesi tam bir enkaz olarak borç batağına sokarak Belediyeyi şuan ki Belediye Başkanı Sabri Muratoğlu’na devretti. Şimdide gelmiş burada halkımızdan oy istemektedir. Bunun taktirini halkımıza bırakıyorum. Halkımız kime güveniyorsa, oyunu gidip ona kullanacaktır” ifadelerini kulanı.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER