Serhat Haber Ajansı

Bağımsız Belediye Başkan Adayı Cengiz Çapan Seçmenin Karşısına Çıkıyor

Bağımsız Belediye Başkan Adayı Cengiz Çapan Seçmenin Karşısına Çıkıyor Mahalli İdareler Seçimleri öncesi seçmeni etkilemek için yoğun bir çaba sarf eden partiler ve adayları cadde ve sokaklar astıkları afiş, bayrak ve posterlerle kentleri adeta renk cümbüşüne çevirdiler.  Seçime iki gün kala mitingler  devam ederken,  Pazar günü yapılacak olan yerel seçim öncesi Göle Bağımsız Belediye Başkan […]

Bağımsız Belediye Başkan Adayı Cengiz Çapan Seçmenin Karşısına Çıkıyor
30 Mayıs 2017 - 10:53 'de eklendi.

Bağımsız Belediye Başkan Adayı Cengiz Çapan Seçmenin Karşısına Çıkıyor

Mahalli İdareler Seçimleri öncesi seçmeni etkilemek için yoğun bir çaba sarf eden partiler ve adayları cadde ve sokaklar astıkları afiş, bayrak ve posterlerle kentleri adeta renk cümbüşüne çevirdiler.  Seçime iki gün kala mitingler  devam ederken,  Pazar günü yapılacak olan yerel seçim öncesi Göle Bağımsız Belediye Başkan Adayı Cengiz Çapan bugün seçmenin karşısına çıkıyor. Gerçekleştireceği mitinge yoğun ilginin gösterilmesi beklenirken; başkan adayı Çapan’da Mitingi’ne katılım çağrısında bulundu.

Göle’de yeşil çevre, temiz hava, engelsiz mekanlar, kadınlara pozitif ayrımcılık, gençler için sportif alanlar, kent meydanı ve kültür merkezleri konularında sayısız proje hazırladıklarını vurgulayan Cengiz Capan, bugün Cuma Namazında yapacağı mitinge tüm Göle halkını mitingine davet etti.
Uygarlaşmış bir toplum ve batıyla yarışacak bir ilçe vaatleriyle yola çıkan Çapan, “artık koltuğun sahibinin gerçek halk olduğunu belirtiyor. Bizden önce ki başkanlara verdiğimiz süre doldu. Gelin iş yapın, çalışın, Göle’yi uçurun dedik. Ama her gelen koltuğuna yapışıp akşam evine bile koltuğunu götürdü. Şimdiye kadar iktidar arkamızda olsun Göle’ye yatırım gelsin dedik. Ancak yıllardır bir köy görünümünden kurtulmadı ilçemiz. Şimdi Göle’nin kalkınma zamanı, ayağa kalkma zamanı, şimdi hizmeti getirmenin ve Göle’yi köy görünümünden kurtarma zamanıdır. Tüm Gölelilerden, Göle’yi seven ve de hangi partiden olursa olsun herkese sesleniyorum; Ben particilik yapmayacağım, hiç kimsenin adamı olmayacağım. Ben Göle’nin adamı olacağım. Göle hizmet getirecek, bu şehri uçuracak herkesle iş birliği yapmaya hazırım. Sizlere söz veriyorum. Göreve geldikten sonra tanıyamayacağınız bir ilçe yapacağım. Bütün projelerimiz hazır. Bizlere güvenin çünkü bizler size güveniyoruz. Şimdiye kadar birçok parti geldi geçti. Kimseden Göle’ye fayda gelmedi. Ancak ben ekibim bu işe talibiz ve başaracağız. Sizlerden isteğim bugün öğlen saatlerinde Cuma Namazından hemen sonra mitingimize bekliyoruz. Gelin ki düşmanların gözünü korkutalım. Bir daha Göle’nin adını kullanarak kimse rant elde edemesin” dedi.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER