Serhat Haber Ajansı

Başkan Malk Çocuklara Meyve suyu Dağıttı.

Başkan Malk Çocuklara Meyve suyu Dağıttı. Iğdır Belediye Başkan Vekili Malk, Çocuklardan oyun parklarına sahip çıkmalarını İstedi. Iğdır Belediye Başkan Vekili Hüseyin Malk, “Kent merkezinde  çeşitli mahallelerde ve okula yakın bölgelerde çocuklar için yapılan 12 tane park çalışmalarını gezdi. Başkan Malk, Yeni açılan parkı gezerek çocuklara “parkları sizlerin daha iyi oynayıp spor yapmanız için yaptık. […]

Başkan Malk Çocuklara Meyve suyu Dağıttı.
21 Mayıs 2017 - 7:33 'de eklendi.

Başkan Malk Çocuklara Meyve suyu Dağıttı.

Iğdır Belediye Başkan Vekili Malk, Çocuklardan oyun parklarına sahip çıkmalarını İstedi.
Iğdır Belediye Başkan Vekili Hüseyin Malk, “Kent merkezinde  çeşitli mahallelerde ve okula yakın bölgelerde çocuklar için yapılan 12 tane park çalışmalarını gezdi.
Başkan Malk, Yeni açılan parkı gezerek çocuklara “parkları sizlerin daha iyi oynayıp spor yapmanız için yaptık. Bu parklar artık sizlere emanet onları kırmadan zarar vermeden kullanın ve bu parklarımızın kıymetini bilin” dedi. Malk daha sonra parkta oynayan çocuklara meyve suyu dağıttı.
Malk, “Halkımızın bize çalışmalarımız konusunda destek olmasını istiyoruz. Özellikle Mahallelere kurulan parklara Anne ve Babalarında sahip çıkmasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

alıntıdır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER