Serhat Haber Ajansı

Basketbol Aday Hakemlik Kursu Tamamlandı.

Basketbol Aday Hakemlik Kursu Tamamlandı. Iğdır Basketbol İl Temsilciliği tarafından yapılan açıklamaya göre, 16-19 Kasım 2012 tarihleri arasında ilimizde Basketbol Aday Hakemlik Kursu yapıldı. Katılımın çok fazla olduğu kurs: Türkiye Basketbol Federasyonu Merkez Hakem Komitesi Eğitim Koordinatör yardımcısı aynı zamanda bölge Eğitmeni olan Şükrü KOŞAR tarafından yapıldı. Basketbol Aday Hakemlik Kursu süresince ev sahipliği yapan […]

Basketbol Aday Hakemlik Kursu Tamamlandı.
21 Mayıs 2017 - 7:38 'de eklendi.

Basketbol Aday Hakemlik Kursu Tamamlandı.

Iğdır Basketbol İl Temsilciliği tarafından yapılan açıklamaya göre, 16-19 Kasım 2012 tarihleri arasında ilimizde Basketbol Aday Hakemlik Kursu yapıldı. Katılımın çok fazla olduğu kurs: Türkiye Basketbol Federasyonu Merkez Hakem Komitesi Eğitim Koordinatör yardımcısı aynı zamanda bölge Eğitmeni olan Şükrü KOŞAR tarafından yapıldı. Basketbol Aday Hakemlik Kursu süresince ev sahipliği yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan YILDIZ’a, Toplantı salonunu kursiyerlere tahsis eden İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hüseyin ERASLAN’a ve Spordan desteklerini esirgemeyen Sayın Vali Yardımcısı Hacı UZKUÇ’a, Türkiye Basketbol Federasyonu adına Iğdır İl Temsilciliği olarak sonsuz teşekkür sunuldu.
Ayrıca 26.11. 2012 tarihi itibari ile Okul Sporları  2012-2013 Faaliyet programı doğrultusunda Basketbol branşında Genç Erkekler ve Genç Kızlar kategorilerinde Basketbol maçlarımız başlayacağını söyleyen Basketbol İl Temsilcisi Uğurcan GÖÇER, 24 Kasım Öğretmenler Günü ile İlgili İskender Iğdır Spor Salonunda Basketbol Branşında Öğretmenler turnuvası düzenleneceğini söyledi.   Yapılacak olan müsabakalara tüm Iğdır halkı davetlidir.

alıntıdır.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER