Serhat Haber Ajansı

Cengiz Çapan AK Parti’den Aday

Cengiz Çapan AK Parti’den Aday Geçtiğimiz günlerde aday adaylık başvurusunu Ak Parti Göle ilçe teşkilatına veren Cengiz Çapan, hizmet için Belediye Başkan aday adayı olduğunu belirtti. Ardahan Ses Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan Ak Parti eski Göle ilçe başkanı ve Ak Parti Göle Belediye Başkan aday adayı Cengiz Çapan, “seçilirsem Göle’miz hizmet görecek ve projelerimle hak ettiği […]

Cengiz Çapan AK Parti’den Aday
27 Mayıs 2017 - 21:41 'de eklendi.

Cengiz Çapan AK Parti’den Aday

Geçtiğimiz günlerde aday adaylık başvurusunu Ak Parti Göle ilçe teşkilatına veren Cengiz Çapan, hizmet için Belediye Başkan aday adayı olduğunu belirtti.

Ardahan Ses Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan Ak Parti eski Göle ilçe başkanı ve Ak Parti Göle Belediye Başkan aday adayı Cengiz Çapan, “seçilirsem Göle’miz hizmet görecek ve projelerimle hak ettiği seviyeye getireceğim.” dedi.

Ak Parti Göle Belediye Başkan aday adayı Cengiz Çapan konuşmasının devamında, “Önümüzdeki yerel seçimlerde Göle Belediye Başkanlığına partim olan Ak Parti’den başvuruda bulundum. Ben partime gönül veren biri olarak adaylığımı açıkladım. Ak Parti’de belediyecilik anlayışıyla  bu görevi en iyi şekilde yapacağıma inandığım için yola çıktım. Seçilirsem Göle’miz hizmet görecek ve projelerimle hak ettiği seviyeye getireceğim. Partim uygun gördüğü taktirde gerek basın yolu ile gerek ise Göleli vatandaşlarımızla yüz yüze görüşerek projelerimi açıklayacağım. Tüm Göleli vatandaşlarımızı selamlıyorum” diyerek sözlerine son verdi.

Cengiz Çapan’ın Siyasi Hayatı:

1986 yılında Refah Partisi İlçe yönetiminde yer aldı.

1992 yılında Refah Partisi İl Müfettişliğini yaptı.

1999 yılında Fazilet Partisi İl Müfettişliği ve Ardahan Milletvekili adayı oldu.

2001 yılında Ardahan AK Parti Kurucusu ve Başkan Yardımcılığını üstlendi.

2003 yılında Göle İlçe Başkanlığına seçilen Cengiz Çapan, 2003 yılından buyana İlçe başkanlığını yapmaktadır.

AK Parti tüzüğü gereği 3 dönem şartı olması nedeni ile 3 dönem yaptıktan sonra istifa edip, Göle Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

Cengiz Çapan Göle İlçe Başkanlığı döneminde: Siyasi birimlerden, Belediye Başkanlığı-Meclis Üyeliklerini-İl Genel Üyeliklerini ve Milletvekili seçimlerinde partisine çok büyük oranda oy getiren Çapan, siyasi birikiminin olduğunu ve hizmet için bir dönem istediğini dile getirdi.

alıntı:ardahanseshaber

 

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER