Serhat Haber Ajansı

Cengiz Çapan Bağımsız Olarak Aday Olmaya Hazırlanıyor

Cengiz Çapan Bağımsız Olarak Aday Olmaya Hazırlanıyor Yıllardır Ak Parti’de görev alan Göle’li işadamı Cengiz Çapan,  Ak Parti’den adaylığı alamayınca bağımsız olarak seçimlere girecek. Alınan bilgilere göre Ak Parti’nin Göle’lilerce tanınmayan bir aday olan Akın İsmailoğlu’nu aday göstermesi üzerine bağımsız olarak 2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerine girmeye hazırlanan Çapan’ı, yine adaylığı alamayan Belediye Başkanı […]

Cengiz Çapan Bağımsız Olarak Aday Olmaya Hazırlanıyor
29 Mayıs 2017 - 12:48 'de eklendi.

Cengiz Çapan Bağımsız Olarak Aday Olmaya Hazırlanıyor

Yıllardır Ak Parti’de görev alan Göle’li işadamı Cengiz Çapan,  Ak Parti’den adaylığı alamayınca bağımsız olarak seçimlere girecek.

Alınan bilgilere göre Ak Parti’nin Göle’lilerce tanınmayan bir aday olan Akın İsmailoğlu’nu aday göstermesi üzerine bağımsız olarak 2014 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerine girmeye hazırlanan Çapan’ı, yine adaylığı alamayan Belediye Başkanı Sabri Muratoğlu destekleyeceği öne sürüldü.

Vatadaşların tepkisini alan Göle Ak Parti’nin Çapan’sız seçimleri kazanmasının zor olduğu görülüyor.

Cengiz Çapan döneminde Ak Parti’nin tüm seçimleri kazandığı dikkatlerden kaçmazken, Çapan’sız Ak Parti’nin Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde bir hayli zorlanacağı görülmekte.

Geçtiğimiz günlerde Nurbay Gürbulak istifası ile sarsılan Ak Parti Ardahan ve Göle’de AK Parti Göle Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Akın İsmailoülu ile 30 Mart 2014’de yapılacak olan yerel seçimlerde Göle AK Partiyi zor günler beklediği görülürken; Akın İsmailoğlu’nun gösterilmesine tepki olarak  istifaların yaşanacağı alınan bilgiler arasında oldu.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER