Serhat Haber Ajansı

Cengiz Çapan; “İdeoloji Gözetmeksizin, Göle’nin Her Kesiminden Destek Bekliyorum”

 Cengiz Çapan; “İdeoloji Gözetmeksizin, Göle’nin Her Kesiminden Destek Bekliyorum” 30 Mart 2014’te yapılacak Mahalli İdareler Seçiminde AK Parti’de aday gösterilmediği için Bağımsız Belediye Başkan adayı olan Cengiz Çapan, Göle’ye kim hizmet edecekse o desteklenmeli” diyerek önemli açıklamalarda bulundu. Göle de bir ilki başarmak için yola çıktığını ve bu doğrultuda çalışmalarını yürüttüğünü açıklayan Göle Belediyesi Bağımsız […]

Cengiz Çapan; “İdeoloji Gözetmeksizin, Göle’nin Her Kesiminden Destek Bekliyorum”
30 Mayıs 2017 - 10:02 'de eklendi.

 Cengiz Çapan; “İdeoloji Gözetmeksizin, Göle’nin Her Kesiminden Destek Bekliyorum”

30 Mart 2014’te yapılacak Mahalli İdareler Seçiminde AK Parti’de aday gösterilmediği için Bağımsız Belediye Başkan adayı olan Cengiz Çapan, Göle’ye kim hizmet edecekse o desteklenmeli” diyerek önemli açıklamalarda bulundu.
Göle de bir ilki başarmak için yola çıktığını ve bu doğrultuda çalışmalarını yürüttüğünü açıklayan Göle Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Cengiz Çapan; “ideoloji gözetmeksizin, Göle’nin her kesiminden destek bekliyorum” dedi.

Siyasi ve seçim çalışmalarında deneyimli bir isim olan Cengiz Çapan, seçilmesi halinde başarılı olabilecek bir aday. Halk tarafından beğenilen, iş yapacağına inanılan, halk nezdinde güven duyulan biri olarak tanınıyor!

Akp’ye çok kırgın olduğu görülen Cengiz Çapan: Yıllarca Ak Partiye verdiği emeğini görmezden gelenlere, kendisini hiçe sayanlara çok kırıldığını her halinden anlaşılıyor!

Kendisini istemeyenlere, Akp Teşkilatı ve Göle Halkın kararlarına saygı göstermeyenlere karşı, kenara çekilmenin, bir şeyler yapmadan kenara çekilip oturmanın doğru olmadığını belirten Çapan: “Bu sebeple; Göle’ye hizmet etme yolunda mücadelemize aralıksız devam edeceğiz, Göle’yi yeniden inşa ederek, Türkiye’de örnek gösterilen bir İlçe yapmak için çalışacağız. Göle halkının teveccühü ile 30 Mart’ta yapılacak seçimlerde Göle Belediye Başkanı seçilmem halinde, Göle’nin hızla gelişmesi için çok çalışacağım. Burada bir isteğimi daha ifade etmek istiyorum. Yarıştığım tüm arkadaşlar Göle’min insanı, benim insanlarım. Fakat halkımın şunu yapması gerektiğine inanıyorum; Göle’yi Kim İleriye götürecekse, Kim Göle’yi Yaşanılır hale getirecek ve bu yönde işler yapacaksa, Halkım O’nu seçmelidir’’ dedi.

Şüphesiz ki hem Göle Halkı, hem de yarışan Belediye Başkan Adayları arkadaşlarım ve daha önemlisi çocuklarımız için En Doğrusu olacaktır diyen Cengiz Çapan, şu ifadeleri kullandı:

“Halkımız çok defa Profesörlerden bile daha isabetli kararlar vermiştir, bundan sonra da isabetli kararlar vermeye devam edecektir. Ben bu millete güveniyorum, Ferasetinden şüphe etmiyorum. Bu halk kime oy vereceğini çok iyi biliyor. Bundan sonra hem Göle Belediyemiz, hem de Göle’miz çok farklı olacaktır, olmalıdır. Birçok projemiz var, bunları hayata geçirmek için var gücümüzle çalışacağız ve Göle’yi yeniden inşa edeceğiz. Şunu da belirtmek istiyorum ki; Tek isteğimiz ve gayretimiz; Göle’mizin hızlıca ve çok çok ileri gitmesidir. Göle insanının bu yönde kabiliyeti, deneyimi ve kaynak oluşturma kapasitesi de fevkalade var. Bunun için bilgimiz de birikimimiz de yeterli. Bunların olduğunu bu halk biliyor ifadesini kullandı.

Belediye seçiminde iddialı olduğu gözlenen ve ciddi bir şekilde hazırlanan Çapan; Bu yolda birlikte yol aldığım arkadaşlarıma, Beni destekleyen bu yarışta yanımda olan Göle halkıma şimdiden çok teşekkür ediyorum. Göle halkının, Göle’mizin ve Göle çocuklarının geleceği adına en doğru aday kimse? Göle’yi Gurur duyulacak bir ilçe yapmaya kimi yeterli buluyorsa, kimin iş yapacağına inanıyorsa, O’nu desteklemeli, O adaya oy vermelidir diyerek sözlerini tamamladı.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER