Serhat Haber Ajansı

Cengiz Çapan’a Eski Partisi AK Partililerden Tam Destek

Cengiz Çapan’a Eski Partisi AK Partililerden Tam Destek 30 Mart 2014 yerel seçimlerine günler kala saflarda belirleşmeye başladı. Göle Bağımsız Belediye Başkan Adayı olarak giren Cengiz Çapan’a eski partisi AK Partililerden tam destek geldi. Göle Bağımsız Belediye Başkan Adayı Cengiz Çapan gibi partilerinden istifa ederek, bağımsız giren Çapan’ın yanında yer alan AK Parti Göle İlçe […]

Cengiz Çapan’a Eski Partisi AK Partililerden Tam Destek
30 Mayıs 2017 - 10:06 'de eklendi.

Cengiz Çapan’a Eski Partisi AK Partililerden Tam Destek

30 Mart 2014 yerel seçimlerine günler kala saflarda belirleşmeye başladı.

Göle Bağımsız Belediye Başkan Adayı olarak giren Cengiz Çapan’a eski partisi AK Partililerden tam destek geldi.
Göle Bağımsız Belediye Başkan Adayı Cengiz Çapan gibi partilerinden istifa ederek, bağımsız giren Çapan’ın yanında yer alan AK Parti Göle İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Zinnet Özen ve Parti Göle İlçe Yöneticileri, İlçe Başkanı Yardımcıları Yaşar Karabacak, Yüksel Cabak, Faruk Özen, Özgür Külekçi, Çoşkun Karabacak, Ertuğrul Kalkan, 30 Mart 2014 yerel seçimlerine Cengiz Çapan’ın yanında yer alacaklarını ve seçimlerde bağımsızla beraber zafer elde edeceklerini dile getirdiler.

AK Parti Göle İlçe Başkanlığına giderek istifa dilekçelerini sunan ve Cengiz Çapan ile birlikte çalışacakların ilan eden eski AK Partili yöneticiler, “Göle Belediye Başkanlığı yapacak tek isimin Cengiz Çapan olduğunu, halkın Belediye Başkanlığı için en uygun ismin Çapan olduğunu söylediklerini belirterek, bu nedenle AK Parti’den istifa ettik ve Çapan ile birlikte çalışma kararı aldık. Cengiz Çapan’ın kazanması, Göle’nin kazanması demektir” dediler.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER