Serhat Haber Ajansı

CHP Adayı Alper Öztürk’e Yoğun İlgi

CHP Adayı Alper Öztürk’e Yoğun İlgi 30 Mart 2014’te yapılacak Mahalli Seçimlerde CHP’den Göle Belediye Başkan aday adayı olan Çevre Mühendisi Alper Öztürk’e yoğun ilgi var! Göle’de sevilen, saygın kişiliğinin yanı sıra, toplumda örnek gösterilen Çevre Mühendisi CHP Göle Belediye Başkan aday adayı Alper Öztürk, seçmenden ciddi destek görüyor. Göle’de iyi bir çevresi olan Öztürk’ün […]

CHP Adayı Alper Öztürk’e Yoğun İlgi
29 Mayıs 2017 - 12:29 'de eklendi.

CHP Adayı Alper Öztürk’e Yoğun İlgi

30 Mart 2014’te yapılacak Mahalli Seçimlerde CHP’den Göle Belediye Başkan aday adayı olan Çevre Mühendisi Alper Öztürk’e yoğun ilgi var!
Göle’de sevilen, saygın kişiliğinin yanı sıra, toplumda örnek gösterilen Çevre Mühendisi CHP Göle Belediye Başkan aday adayı Alper Öztürk, seçmenden ciddi destek görüyor. Göle’de iyi bir çevresi olan Öztürk’ün tecrübeli bir isim olduğu öğrenilirken, Göle’de İmar, altyapı, modern kent ve çevre konularında deneyimli isim olarak tanınıyor.
CHP’ye Göle’den Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru yapan isimler arasında en donanımlı aday olarak gösterilen Alper Öztürk’le CHP Göle’de seçimi rahat bir şekilde kazanacağı ileri sürülürken, Göle kamuoyunun da bu yönde bir beklenti içinde olduğu alınan bilgiler arasında oldu.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER