Serhat Haber Ajansı

Chp’den İstifa – Göle Haberleri

Chp’den İstifa Cumhuriyet Halk partisi Göle İlçe Başkanı Engin Turan, partisinden istifa ettiğini açıkladı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kısa bir zaman kala İlçe Başkanı Engin Turan istifası hakkında yaptığı açıklamada: “Sürdürmekte olduğum CHP İlçe Başkanlığından işlerimin yoğunluğundan dolayı istifa ediyorum. Önümüzdeki günlerde oğlum askere gidecek, ekmek kapımız olan iş yerimin işlerini yürütecek kimsesinin olmadığını bu süreç içerisinde […]

Chp’den İstifa – Göle Haberleri
06 Haziran 2017 - 10:44 'de eklendi.

Chp’den İstifa

Cumhuriyet Halk partisi Göle İlçe Başkanı Engin Turan, partisinden istifa ettiğini açıkladı.
Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kısa bir zaman kala İlçe Başkanı Engin Turan istifası hakkında yaptığı açıklamada: “Sürdürmekte olduğum CHP İlçe Başkanlığından işlerimin yoğunluğundan dolayı istifa ediyorum. Önümüzdeki günlerde oğlum askere gidecek, ekmek kapımız olan iş yerimin işlerini yürütecek kimsesinin olmadığını bu süreç içerisinde partiye yeterince verimli olamayacağından dolayı görevimi bırakıyorum” dedi.
Öte yandan Engin Turan’ın yerine CHP İlçe Başkanlığını görevini yapılacak kongreye kadar Başkan yardımcısı Uğraş Güvercin sürdürecek. Göle halkı tarafından sevilen Engin Turan’ın istifası partiyi nasıl etkileyeceğini ilerki günlerde hep birlikte göreceğiz.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER