Serhat Haber Ajansı

DAP yönetimi, Ardahan’da – Ardahan Haberleri

DAP yönetimi, Ardahan’da – Ardahan Haberleri Dönem Başkanlığını Ardahan Üniversitesi’nin yürüttüğü ÜNİDAP toplantısına katılmak üzere Ardahan’a giden DAP İdaresi yönetimi, söz konusu toplantıya katıldıktan sonra, Ardahan merkez, Göle, Çıldır, Hanak ve Damal ilçelerinde bulunan proje alanlarını yerinde gezerek, yetkililerden bilgi aldı. BİR GÜNDE 10 PROJE ALANI GEZİLDİ İlk önce Göle’de bulunan, daha sonra ise, Ardahan Merkez’deki […]

DAP yönetimi, Ardahan’da – Ardahan Haberleri
30 Mayıs 2017 - 14:06 'de eklendi.

DAP yönetimi, Ardahan’da – Ardahan Haberleri

Dönem Başkanlığını Ardahan Üniversitesi’nin yürüttüğü ÜNİDAP toplantısına katılmak üzere Ardahan’a giden DAP İdaresi yönetimi, söz konusu toplantıya katıldıktan sonra, Ardahan merkez, Göle, Çıldır, Hanak ve Damal ilçelerinde bulunan proje alanlarını yerinde gezerek, yetkililerden bilgi aldı.

BİR GÜNDE 10 PROJE ALANI GEZİLDİ

İlk önce Göle’de bulunan, daha sonra ise, Ardahan Merkez’deki Borsa İkmal Binası yapımı için destek verilen belediyelere ait Ruhsatlı Canlı Hayvan Pazarları gezildi. Proje gezisi kapsamında Çıldır’a giden DAP yönetimi, burada Kaymakam Bedirhan İmamoğlu ile görüştü ve Gençlik ve Kültür Merkezi, Sınır Ticaret Merkezi ile Belediyeye ait Hayvan Pazarını birlikte gezdiler. Ardahan İl Özel İdaresi’ne ait Çıldır Gölü Rekreasyon Alanını Ardahan Vali Yardımcısı Abdurrezzak Canpolat’la gezen DAP İdaresi Yönetimi, daha sonra Hanak ilçesine geçti. Burada, Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya makamında ziyaret edildi ve projelerin ilerleyişi hakkında bilgi alındı. DAP İdaresi desteğiyle yapılan Toplantı ve Kongre Salonu ile Mesire Alanı Yürüyüş Yolu proje alanları Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya ile gezildi. Hanak’ta ayrıca, Müftülük tarafından yürütülen ve okuma kültürünü geliştirmek amacıyla desteklenen Hanak Semt Kütüphanesi ziyaret edildi. Ardahan’daki son durak, Damal ilçesi oldu. Yapım işi son aşamaya gelen Gençlik ve Kültür Merkezi İlçe Kaymakamı Vedat Yılmaz’la birlikte gezen DAP yönetimi, Kars’a gitmek üzere Ardahan’dan ayrıldı.
Haber:Fırat Aktaş

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER