Serhat Haber Ajansı

Göle’de 16 Yaşındaki Kız Öğrenci Kaçırıldı – Göle Haberleri

Göle’de 16 Yaşındaki Kız Öğrenci Kaçırıldı Göle Eyüp Sabri Çarmıklı Lisesi ikinci sınıf kız öğrencisi S. K. 4 kişi tarafından zorla kaçırıldığı ileri sürüldü. Ardahan’ın Göle ilçesine bağlı Dölekçayır (Pılemor) Köyü nüfusuna kayıtlı E. K. 16 Mayıs 2014 Cuma günü okul çıkışında zorla kaçırıldığı. Durumu öğrenen ailesi, olayı Göle İlçe Jandarma başta olmak üzere, Göle […]

Göle’de 16 Yaşındaki Kız Öğrenci Kaçırıldı – Göle Haberleri
30 Mayıs 2017 - 13:20 'de eklendi.

Göle’de 16 Yaşındaki Kız Öğrenci Kaçırıldı

Göle Eyüp Sabri Çarmıklı Lisesi ikinci sınıf kız öğrencisi S. K. 4 kişi tarafından zorla kaçırıldığı ileri sürüldü. Ardahan’ın Göle ilçesine bağlı Dölekçayır (Pılemor) Köyü nüfusuna kayıtlı E. K. 16 Mayıs 2014 Cuma günü okul çıkışında zorla kaçırıldığı. Durumu öğrenen ailesi, olayı Göle İlçe Jandarma başta olmak üzere, Göle Kaymakamlığı, Ardahan Valiliği ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Başbakanlığa haber vererek şikâyette bulundukları iddia edildi.
Gazetemize yaşanan durum hakkında bilgi veren S. K’nın abisi Çağdaş K. bu olayın doğru olduğunu ve işi gerçekleştirenlerin bir an önce yakalanmasını istedi. Aile düzeninin bozulduğunu ve kız kardeşinin hayatından endişe ettiğini açıklayan Çağdaş K. okul çevresinde bu tür huzursuzlukların sürekli yaşandığını ve okul servislerini üstlenen firmaların taşıma kurallarına uymadığını ileri sürdü.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER