Serhat Haber Ajansı

Göle’de Saadet Partisi

Göle’de Saadet Partisi Yerel seçim öncesi Ardahan Ses Gazetesi’ne açıklamada bulunan Göle Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Mahmut Toprak, seçim çalışmalarına aralıksız devam ettiğini, halktan yoğun destek gördüğünü ve Saadet Parti’si Göle’de kazanacağını iddia etti. Başkan Toprak, Göle Belediyesi 10 yıldır iktidar partisinin elindeydi ve Göle ilçemize hiçbir hizmet getiremediği gibi bir proje bile sunulamadı. Geçtiğimiz […]

Göle’de Saadet Partisi
30 Mayıs 2017 - 9:32 'de eklendi.

Göle’de Saadet Partisi

Yerel seçim öncesi Ardahan Ses Gazetesi’ne açıklamada bulunan Göle Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Mahmut Toprak, seçim çalışmalarına aralıksız devam ettiğini, halktan yoğun destek gördüğünü ve Saadet Parti’si Göle’de kazanacağını iddia etti.

Başkan Toprak, Göle Belediyesi 10 yıldır iktidar partisinin elindeydi ve Göle ilçemize hiçbir hizmet getiremediği gibi bir proje bile sunulamadı. Geçtiğimiz yıllarda Göle halkı iktidar partisinin nimetlerinden yararlanmak istedi ve oyunu iktidardan kullandı ama yayıldı çünkü iş iktidarda değil işi bilendedir. Bizler projelerimizle yola çıkıp Göle ilçemizi rahata, huzura ve saadete kavuşturacağız dedi.

Göle Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Mahmut Toprak, “Göle’ye planlı yapılaşmanın yanı sıra özlenen belediyeciliği halkın hizmetine sunacağınız. İşsizliği büyük oranda bitireceğiz.  Yaşadığınız çevrede, oluşturduğunuz insani ilişkiler, hayat felsefeniz, yaşan biçiminiz, toplum tarafından çok iyi analiz ediliyor, insanlar artık daha iyi gözlemleyebiliyorlar. Bilgiye daha kolay yollardan ulaşılabiliyor. İnsanımız iletişim araçlarını çok daha etkin kullanmaya başladı. Böyle bir ortamda mülahazaların sürekli değişim içinde olması kaçınılmaz oluyor. Bakıyorsunuz yaşam standartları yükseldikçe evinizin, iş yerinizin vizyonunu değiştiriyor, çocuğunuzun gideceği ortamları seçebiliyor, bilişim teknolojisini de kullanarak istediğiniz yayınları okuyabiliyorsunuz. Edilgen toplumdan etken topluma doğru ilerlerken, ne insanların ne de fikirlerin stabilize olmasını beklemek çok da mantıklı gelmiyor. Bu bağlamda siz de topluma mal olmuş biri olarak bulunduğunuz yerden çeşitli mülahazalarda bulunuyor, yaşanan gelişmeleri yakinen takip ediyor ve de çeşitli kararlar alıyorsunuz” dedi. Siyasi geçmişim ve duruşum memleketimde çok iyi bilinmektedir diyen Toprak: “Amatör ve profesyonel anlamda siyasi partilerin çeşitli kademelerinde, kamuda hem idari hem de taşrada yine çeşitli görevlerde bulundum. İnsanlar bazen görev alırlar, bazen isterler, bazen de insanlara görev verilir. Ben insanların kendi yetenek, bilgi, birikimleriyle bir yerlere gelmesinden veya çeşitli görevler istemesinden asla rahatsız olmam, ancak bugüne gelene dek -kamu görevlerim hariç- bir makama talip olmadım, görevler teklif edildi ben de değerlendirdim” ifadesini kullandı. Mahmut Toprak’ı tanıyalım: “1962 yılında Göle’de doğdum. 1984 de Refah Partisi Göle ilçe başkanlığı yaptım, 1995 de RP Ardahan 1. sıra milletvekili adayı oldum. 1996 da Refah Partisi Ardahan İl Başkanlığı, 1999-2004 Göle Belediye Başkanlığı yaptım ve Saadet Parti’sinde siyasete devam ediyorum” diye konuştu.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER