Serhat Haber Ajansı

Göle’de Yerel Seçim Çalışmaları

Göle’de Yerel Seçim Çalışmaları Yaşanan ilçe başkanlığı kaosuna rağmen yerel seçimlerin favori partisi olarak görünen CHP Göle’de adı aday adaylığı için geçen isimler içersinde en şanslısı Gazeteci Murat Abdullahoğlu olarak görünüyor. Gazeteci Abdullahoğlu ile birlikte aday adaylığına müracaat eden isimlerin ise bu vizyona sahip olmadıkları görülüyor. CHP Ardahan İl Başkanlığı ve Göle İlçe Başkanlığının seçimleri […]

Göle’de Yerel Seçim Çalışmaları
27 Mayıs 2017 - 19:38 'de eklendi.

Göle’de Yerel Seçim Çalışmaları

Yaşanan ilçe başkanlığı kaosuna rağmen yerel seçimlerin favori partisi olarak görünen CHP Göle’de adı aday adaylığı için geçen isimler içersinde en şanslısı Gazeteci Murat Abdullahoğlu olarak görünüyor. Gazeteci Abdullahoğlu ile birlikte aday adaylığına müracaat eden isimlerin ise bu vizyona sahip olmadıkları görülüyor.
CHP Ardahan İl Başkanlığı ve Göle İlçe Başkanlığının seçimleri kazanmak için ilçede yaptığı yoklamalarda adı ön sıralarda çıkan Abdullahoğlu’nun aday gösterilmesi durumunda Belediye Başkanlık seçimlerini çok rahat kazanacağı görünüyor.
Göle’de ve Göle dışındaki Gölelilerle iyi bir diyalog içerisinde olan ve başkan seçilmesi durumunda Göle’ye bir çok yatırımcıyı getireceği gözlenen Murat Abdullahoğlu’nun kente başka bir vizyon katacağı söyleniyor.
Konu ile ilgili gazetemize bir açıklama yapan Abdullahoğlu, “Benim Göle için birçok projem bulunmaktadır. Bunların en önemlisi ve gereklisi, orada yaşayan insanların da sosyal bir hayata ihtiyacı olduğudur. İnsanlarımız adeta bir yalnızlığa mahkum edilmiştir. Vatandaşlarımızın ailece oturacakları bir mekan eksiği bulunmaktadır, insanlarımızın sinema izleme, insanlarımızın tiyatro izleme ihtiyaçları bulunmaktadır. Göle’nin her tarafından su fışkırmasına rağmen halkımız musluklardan lağım suyu içmektedir. Mahalle aralarındaki yollardan yürümek adeta imkansız hale gelmiştir. CHP’nin iktidarında ve benim belediye başkanlığımda Göle istediği ve beklediği hizmetlere kavuşacaktır” dedi.
Öte yandan yine CHP’den belediye başkan aday adaylığı için ismi geçen emekli öğretmen İbrahim Kaya’nın ise, şimdiye kadar Göle için hiçbir faaliyetin içersinde bulunmaması ve siyasi bir tecrübesinin olmaması seçmenler arasında tereddütle karşılanıyor.

alıntı: ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER