Serhat Haber Ajansı

Iğdır Belediyesinden Ücretsiz Şiir,Türkü Dinletisi

Iğdır belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü son zamanlarda yapmış oldukları kültürel,sanatsal ve sosyal etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. Iğdır belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü son zamanlarda hızlandırdıkları sanatsal etkinliklerine bir yenisini daha ekleyerek halkımıza ücretsiz olarak açık alanda türkü ve şiir dinletisi düzenliyor. Vali yolunda açık bir alana kurulacak sahne ile değerli sanatçılarımız […]

Iğdır Belediyesinden Ücretsiz Şiir,Türkü Dinletisi
21 Mayıs 2017 - 20:19 'de eklendi.

Iğdır belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü son zamanlarda yapmış oldukları kültürel,sanatsal ve sosyal etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor.

Iğdır belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü son zamanlarda hızlandırdıkları sanatsal etkinliklerine bir yenisini daha ekleyerek halkımıza ücretsiz olarak açık alanda türkü ve şiir dinletisi düzenliyor. Vali yolunda açık bir alana kurulacak sahne ile değerli sanatçılarımız Cevdet Bağca, Sabahattin Atik ve Tunay Bozyiğit Iğdır’lılarla buluşacak.

16 mayıs Salı günü  saat 19.00’da vali yolunda yapılacak olan şiir ve türkü dinletisi ücretsizdir ve tüm Iğdır halkı davetlidir.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER