Serhat Haber Ajansı

Kars Polisi Hayat kurtardı – Kars Haberleri

Kars Polisi Hayat kurtardı – Kars Haberleri Kars Güncel-Olay bugün Ordu Caddesi’nde meydana geldi. Azerbaycan Kars Başkonsolosluğu’nda görevli polis memuru yolda yalnız başına titreyerek yere düşmek üzere olan kadını tutarak yere yatırdı. Yaşlı kadının düşmesine engel olan polis kadının ağzının kilitlendiğini ve nefes almakta zorluk çektiğini anlayınca kadının ağzını açtı. Yaşlı kadının dilinin boğazına kaçtığını […]

Kars Polisi Hayat kurtardı – Kars Haberleri
30 Mayıs 2017 - 13:16 'de eklendi.

Kars Polisi Hayat kurtardı – Kars Haberleri

Kars Güncel-Olay bugün Ordu Caddesi’nde meydana geldi. Azerbaycan Kars Başkonsolosluğu’nda görevli polis memuru yolda yalnız başına titreyerek yere düşmek üzere olan kadını tutarak yere yatırdı. Yaşlı kadının düşmesine engel olan polis kadının ağzının kilitlendiğini ve nefes almakta zorluk çektiğini anlayınca kadının ağzını açtı. Yaşlı kadının dilinin boğazına kaçtığını gören polis memuru elinden kadının dilini çıkararak nefes almasını sağladı.
Daha sonra kadının başının altına bir de yastık koyan polis memuru, olay yerine 112 ekiplerini çağırdı. Bir süre dinlendikten sonra kendine gelen yaşlı kadın daha sonra olay yerine gelen ambulansa alınarak Kars Harakani Devlet Hastanesi’ne götürüldü.
Yaşlı kadının durumunun iyi olduğu öğrenilirken, Polis memurunun dikkatli olması ve olay yerinde soğuk kanlıca yaşlı kadının boğazına kaçan dilini çıkarmasının kadını yeniden yaşama dönmesine neden oldu.
Öte yandan yaşlı kadının elinde bulunan poşetten ise kullandığı ilaçlar çıktı.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER