Serhat Haber Ajansı

Kars’ta Köy Yolları Asfaltlanıyor – Kars Haberleri

Kars’ta Köy Yolları Asfaltlanıyor – Kars Haberleri Kars Güncel-İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, Vali Yardımcısı Erdinç Dolu, Arpaçay Kaymakamı Onur Şatıroğlu ile birlikte Arpaçay ilçesine bağlı Tomarlı, Telek ve Koçköy yollarında incelemelerde bulundular. BSK öncesi köy yollarının asfalta uygunluğunu kontrol eden Vali Yardımcısı Erdinç Dolu, yollar hakkında Yol ve Ulaşım Müdürü Osman Cengiz’den bilgiler aldı. Bu […]

Kars’ta Köy Yolları Asfaltlanıyor – Kars Haberleri
30 Mayıs 2017 - 13:58 'de eklendi.

Kars’ta Köy Yolları Asfaltlanıyor – Kars Haberleri

Kars Güncel-İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, Vali Yardımcısı Erdinç Dolu, Arpaçay Kaymakamı Onur Şatıroğlu ile birlikte Arpaçay ilçesine bağlı Tomarlı, Telek ve Koçköy yollarında incelemelerde bulundular.

BSK öncesi köy yollarının asfalta uygunluğunu kontrol eden Vali Yardımcısı Erdinç Dolu, yollar hakkında Yol ve Ulaşım Müdürü Osman Cengiz’den bilgiler aldı.

Bu yıl başlanacak olan asfalt programı içerisinde Arpaçay köylerinin de olduğunu belirten Erdinç Dolu, “2017 yılı içerisinde yapımına başlayacağımız asfalt programımızda Arpaçay grup köy yolları da mevcuttur. Grup köy yolları arasında asfalt olacak köylerimiz Telek, Tomarlı ve Koç köyüdür. Atçılar köy yolu da asfalt programımız arasındadır. BSK öncesi yolların asfalta uygunluğunu inceledik. Genişletme veya yükseltme gereği görülen yerlere bakarak tespitlerde bulunduk” dedi.

İncelemeler esnasında Vali Yardımcısı Erdinç Dolu’ya Arpaçay kaymakamı Onur Şatıroğlu ve Yol Ulaşım Müdürü Osman Cengiz’de eşlik etti.

 

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER