Serhat Haber Ajansı

Kars’ta Yol Çalışmaları – Kars Haberleri

Kars’ta Yol Çalışmaları – Kars Haberleri Kars Güncel-Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdinç Dolu merkeze bağlı Bulanık köyündeki yol çalışmalarını yerinde inceledi. Dolu, Yol ve Ulaşım Şube Müdürü Osman Cengiz’den çalışmalar hakkında bilgi aldı. Toplamda 9 kilometre olan köy yolunun 5 kilometresinin bakım ve onarım, 4 kilometresinin ise yükseltme ve genişletme olarak yapılacağını ifade […]

Kars’ta Yol Çalışmaları – Kars Haberleri
30 Mayıs 2017 - 11:00 'de eklendi.

Kars’ta Yol Çalışmaları – Kars Haberleri

Kars Güncel-Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdinç Dolu merkeze bağlı Bulanık köyündeki yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Dolu, Yol ve Ulaşım Şube Müdürü Osman Cengiz’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Toplamda 9 kilometre olan köy yolunun 5 kilometresinin bakım ve onarım, 4 kilometresinin ise yükseltme ve genişletme olarak yapılacağını ifade eden Dolu, şunları kaydetti:
“Yeni yapılacak olan köy yolu kış mevsiminde kar mücadelesinde sorun olmaktan çıkarak köy yolunun trafiğinin güvenli olmasının sağlayacak. Çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Yeni iş makinelerimizin çalışmalarımıza daha bir güç kattığını gördük. Bu çalışmamız yaklaşık 7-8 gün gibi kısa bir süre zarfında tamamlanacak. Vatandaşlarımızın yaz ve kış aylarında güvenli ve rahat ulaşımlarını sağlayacakları bir yol yapıyoruz.”
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER