Serhat Haber Ajansı

Köprülü Belediye Başkanlığı İçin Adaylıklarını Açıklamaya Başlandı

Köprülü Belediye Başkanlığı İçin Adaylıklarını Açıklamaya Başlandı 8 Mayıs günü Danıştay tarafından Göle-Köprülü Belediyesi’nin kapatılmayacağı yönünde karar çıkması üzerine, Köprülü (Koreveng)’liler  Köprülü Belediye Başkanlığı için adaylıklarını açıklamaya başladılar. Köprülü Beldesi tekrar belde statüsüne kavuşma sevinci yaşarken, Köprülü Belediye Başkanlığı için Ersoy Aras Ak Parti’den aday olduğunu açıklarken, birikmiş sorunları kendisinin seçilmesi dahilinde çok kolayca aşabileceklerini […]

Köprülü Belediye Başkanlığı İçin Adaylıklarını Açıklamaya Başlandı
30 Mayıs 2017 - 11:22 'de eklendi.

Köprülü Belediye Başkanlığı İçin Adaylıklarını Açıklamaya Başlandı

8 Mayıs günü Danıştay tarafından Göle-Köprülü Belediyesi’nin kapatılmayacağı yönünde karar çıkması üzerine, Köprülü (Koreveng)’liler  Köprülü Belediye Başkanlığı için adaylıklarını açıklamaya başladılar.
Köprülü Beldesi tekrar belde statüsüne kavuşma sevinci yaşarken, Köprülü Belediye Başkanlığı için Ersoy Aras Ak Parti’den aday olduğunu açıklarken, birikmiş sorunları kendisinin seçilmesi dahilinde çok kolayca aşabileceklerini de dile getirdi.
Ersoy Aras kimdir: 1972 Göle doğumlu, lise mezunu,İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Kütüphane doküman pansiyon daire başkanlığında memur, 17 yıllık memur.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER