Serhat Haber Ajansı

Nurbay Gürbulak Ardahan da ki Siyasi Havanın Ak Parti Lehine Olduğunu Belirtti

 Nurbay Gürbulak Ardahan da ki Siyasi Havanın Ak Parti Lehine Olduğunu Belirtti Ak Parti Ardahan İl Başkan yardımcısı ve İl Yerel Yönetimler başkanı Nurbay Gürbulak Ardahan da ki siyasi havanın Ak Parti lehine olduğunu belirtti. Başarının yerelden geldiğini belirten Gürbulak; “biz mutlu şehirleri yaratmak istiyoruz ki insanlarımız da mutlu olsun. Yaşanabilir ve estetik yapılaşmayı yaratmak […]

Nurbay Gürbulak Ardahan da ki Siyasi Havanın Ak Parti Lehine Olduğunu Belirtti
29 Mayıs 2017 - 12:36 'de eklendi.

 Nurbay Gürbulak Ardahan da ki Siyasi Havanın Ak Parti Lehine Olduğunu Belirtti

Ak Parti Ardahan İl Başkan yardımcısı ve İl Yerel Yönetimler başkanı Nurbay Gürbulak Ardahan da ki siyasi havanın Ak Parti lehine olduğunu belirtti.
Başarının yerelden geldiğini belirten Gürbulak; “biz mutlu şehirleri yaratmak istiyoruz ki insanlarımız da mutlu olsun. Yaşanabilir ve estetik yapılaşmayı yaratmak istiyoruz ki Ardahan’ımız yaşanabilir kentler sıralamasında en üst seviyelere gelsin. Ardahan’mızı modern bir şehir yapmak için misyonu ve vizyonu ile Ak Belediyecilik anlayışını Ardahan ve ilçelerini de devam ettireceğiz” dedi.

YENİ DÖNEM KOLLARI SIVAMA GÜNÜ

30 Mart’ta yapılacak Mahalli Seçimler öncesi gazetemize açıklamalarda bulunan Nurbay Gürbulak: “Bundan sonra daha güzel hizmetler olacak. Ama bunu birlikte yapacağız, birlikte başaracağız. Ardahan’ı sadece kendi içinde büyüyen değil, Türkiye ye yakışan bir marka haline getireceğiz. Yeni bir başlangıcın herkes için hayırlı olmasını temenni ediyorum.  Yeni dönem kolları sıvama günü. Yeni dönem, daha fazla heyecanla çalışma günü. Ardahan da yeni başarılara koşacağız. Ardahan da inşallah rekor kırarak AK Parti bayrağını en yüksek zirveye hep birlikte taşıyacağız. Cenab-ı Hak bize bir fırsat ve imkân verdi. Halka hizmet etme imkanı. Halkımız da bize destek verdi. Biz o desteğin hakkını vermek için yoğun bir gayret gösterdik. Attığımız her bir adımda dua etsinler diye adım attık. Attığımız her bir adımda Ardahan halkının gönlünde ve yüreğinde yer bulduğumuzu düşünüyorum. Çünkü Ardahan  halkı, kendisine hizmet eden ve kendisi için bir adım atana 10 adım atma yürekliliğini gösterebilecek erdeme ve ahlaka sahip. Ardahanlı kardeşlerimin 5 yıl boyunca Ardahan’a hizmet edecek Ardahan’lıların hizmetkarı olacak olan il ve ilce belediye başkan adaylarımıza teveccüh gösterip destek olacaklarından eminim” diyerek sözlerine son verdi.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER