Serhat Haber Ajansı

Samandöken Köyünde Silahlı Kavga – Göle Haberleri

Samandöken Köyünde Silahlı Kavga Göle İlçesine bağlı Samandöken köyünde meydana gelen olayda silahların konuşması ardından bir kişi kurşunlarla yaralandı. Alınan bilgilere göre Samandöken köyünde daha önce yaşanan bir olayın yeniden alevlendiği ve çıkan kavgada iddiaya göre M. A.’nın silahından çıkan kurşunlar E. U.’ın bacaklarına isabet etti. Olayın eskiye dayalı aralarında kavgadan dolayı yolda karşılaşan M.A. […]

Samandöken Köyünde Silahlı Kavga – Göle Haberleri
30 Mayıs 2017 - 13:43 'de eklendi.

Samandöken Köyünde Silahlı Kavga

Göle İlçesine bağlı Samandöken köyünde meydana gelen olayda silahların konuşması ardından bir kişi kurşunlarla yaralandı.

Alınan bilgilere göre Samandöken köyünde daha önce yaşanan bir olayın yeniden alevlendiği ve çıkan kavgada iddiaya göre M. A.’nın silahından çıkan kurşunlar E. U.’ın bacaklarına isabet etti.
Olayın eskiye dayalı aralarında kavgadan dolayı yolda karşılaşan M.A. ile E. U. aralarında ki kavgaya yakınlarının katılmasıyla silahlar konuştu.
İddiaya göre silahını çeken M.A., E. U.’ı bacaklarından vurdu.
Yaşanan olayın geçmişte yani 7 yıl önce E. U. tarafından silahla vurulan M. A. bunun karşılığı olarak kendisini vuran E. U.’ın kardeşini vurduğu ileri sürüldü.
Yaralının Ardahan Devlet Hastanesinde müsaide altına alındığı, silahla yaralayan M. A. ifadesi alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanıp, Ardahan Kapalı cezaevine konulduğu alınan diğer bilgiler arasında oldu.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER