Serhat Haber Ajansı

Şehit ve Gaziler Derneği İsrail’i Kınadı – Göle Haberleri

Şehit ve Gaziler Derneği İsrail’i Kınadı Göle Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Cemal Kaya, İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarını kınadı. Kaya, Gürbüz Süleymanoğlu Parkı’nda yaptığı basın açıklamasında, İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırısını kınadığını, bu saldırılara birilerinin artık “dur” demesi gerektiğini vurguladı. İsrail tarafından insanlık suçunun işlendiğini belirten Kaya, “GünlerdirFilistin halkı İsrail’in hava ve kara saldırısı altında can çekişiyor. İsrail’in bu insanlık dışı pervasız davranışı karşısında emperyalist […]

Şehit ve Gaziler Derneği İsrail’i Kınadı – Göle Haberleri
06 Haziran 2017 - 11:10 'de eklendi.

Şehit ve Gaziler Derneği İsrail’i Kınadı

Göle Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Cemal Kaya, İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarını kınadı. Kaya, Gürbüz Süleymanoğlu Parkı’nda yaptığı basın açıklamasında, İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırısını kınadığını, bu saldırılara birilerinin artık “dur” demesi gerektiğini vurguladı.

İsrail tarafından insanlık suçunun işlendiğini belirten Kaya, “GünlerdirFilistin halkı İsrail’in hava ve kara saldırısı altında can çekişiyor. İsrail’in bu insanlık dışı pervasız davranışı karşısında emperyalist güçler susuyor, dünya seyrediyor. Amerika’nin Ortaduğu’daki silahlı bekçiliğini yapan İsrail, bu insanlık dışı katliama devam ederken İslam alemi parçalanmış, seyirci kalıyor” dedi.

“Peki bu insanlık dışı katliama ve drama kim dur diyecek” diyen Kaya, “Bu canileri, bu insanlık dışı görüntüleri kim engelleyecek, kim gerçekten sesini duyuracak? Bazıları ise Filistin halkının yanında, o halkı savunuyor gibi gözükse de kuru gürültüden başka bir şey yapmıyor” ifadelerini kullandı.

Kaya’nın basın açıklamasına şehidin torunu olduğunu söyleyen Selim CanAlabay da destek verdi.

ARDAHAN Göle Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Cemal Kaya, İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarını kınadı.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER