Serhat Haber Ajansı

Vali Azizoğlu’ndan Göle’ye Ziyaret

Vali Azizoğlu’ndan Göle’ye Ziyaret Vali Seyfettin Azizoğlu, çeşitli ziyaret ve açılışlarda bulunmak üzere Göle ilçesine gitti. Göle İlçesi’nde ilk olarak Kaymakamlığı ziyaret eden vali Azizoğlu’nu, Kaymakamlık binası önünde Göle Kaymakamı Fatih Özdemir, Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu ile muhtarlar ve vatandaşlar karşıladı. Kaymakamlık binasına geçerek Kaymakam Fatih Özdemir’in makamında beraberindekilerle birlikte bir süre sohbet eden Vali […]

Vali Azizoğlu’ndan Göle’ye Ziyaret
30 Mayıs 2017 - 12:42 'de eklendi.

Vali Azizoğlu’ndan Göle’ye Ziyaret

Vali Seyfettin Azizoğlu, çeşitli ziyaret ve açılışlarda bulunmak üzere Göle ilçesine gitti.

Göle İlçesi’nde ilk olarak Kaymakamlığı ziyaret eden vali Azizoğlu’nu, Kaymakamlık binası önünde Göle Kaymakamı Fatih Özdemir, Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu ile muhtarlar ve vatandaşlar karşıladı.

Kaymakamlık binasına geçerek Kaymakam Fatih Özdemir’in makamında beraberindekilerle birlikte bir süre sohbet eden Vali Azizoğlu, daha sonra Göle’nin yeni Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Belediye ziyaretinde Göle’nin önemli bir ilçe olduğunu söyleyen Vali Azizoğlu, yeni başkan İsmailoğlu’nun da çabalarıyla Göle’nin daha da gelişeceğine ve her alanda kendisini ispatlayacağına inandığını söyledi.

Belediye ziyareti sonrası Vali Azizoğlu, halı dokuma kursunu da ziyaret etti. Kursta ki bayanları halı dokurken gören Vali Azizoğlu, halılar ve dokuma şekilleri hakkında bilgiler aldı.

Vali Azizoğlu daha sonra, TKDK’nın mali desteği ile hayata geçen süt ve süt ürünleri üretimi yapan bir tesisin açılış törenine katıldı. Kurban kesilerek dualar eşliğinde açılışı yapılan tesisin açılış kurdelasını kesen Vali Azizoğlu, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Açılışın ardından tesisi gezerek makine ve ekipman hakkında tesisin sahibinden bilgiler alan Vali Azizoğlu, Ardahan’ın bu tür tesislere ihtiyacının olduğunu ve yapılan bu tesislerin de Ardahan için büyük önem arz ettiğini söyledi. Açılan bu tesis sayesinde bir çok kişinin de istihdam edildiğine vurgu yapan Vali Azizoğlu, tesislerin çoğalması anlamında devletin bütün imkanlarının seferber edildiğini sözlerine ekledi.

Ziyaret ve incelemelerine tamamlayan Vali Azizoğlu daha sonra ilçeden ayrıldı.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER