Serhat Haber Ajansı

Yerel Seçimde Mahmut Toprak

Yerel Seçimde Mahmut Toprak Yerel seçimler yaklaşırken Ardahan ilçesi Göle’de Aday Adayları bir bir ortaya çıkarken, yapmış olduğumuz görüşmelerde Göle Halkı’nın genel düşüncesi ve isteği AK Parti’nin büyük kan kaybettiği İlçede Göle Belediye Başkanlığına Mahmut Toprak’ın gelmesi kesin gözüyle bakılıyor. Yerel seçimler startının verilmesiyle birlikte Ardahan ve ilçelerinde Siyasi partiler seçimi kazanacak adaylarla seçime gitmeyi […]

Yerel Seçimde Mahmut Toprak
27 Mayıs 2017 - 19:45 'de eklendi.

Yerel Seçimde Mahmut Toprak

Yerel seçimler yaklaşırken Ardahan ilçesi Göle’de Aday Adayları bir bir ortaya çıkarken, yapmış olduğumuz görüşmelerde Göle Halkı’nın genel düşüncesi ve isteği AK Parti’nin büyük kan kaybettiği İlçede Göle Belediye Başkanlığına Mahmut Toprak’ın gelmesi kesin gözüyle bakılıyor.
Yerel seçimler startının verilmesiyle birlikte Ardahan ve ilçelerinde Siyasi partiler seçimi kazanacak adaylarla seçime gitmeyi düşünürken,Göle’de işler biraz farklı olacak gibi.
Ardahan’da CHP’nin ısrarla AK Partinin seçimi alan il ve ilçelerde başarılı olmak için flaş adaylarla seçime gitme çalışmalarının görüldüğü Ardahan’da; Göle’de Eski Refah Partisi İl Başkanı ve geçen dönem AK Parti il Başkan yardımcılığı yapan Mahmut Toprak’ın, Saadet Partisi’nden aday olup üstün bir oyla kazanacağı yönünde kamuoyunda yankı uyandırırken.
Sokakta,kahvede ve esnaf arasında konuşulan Sabri Muratoğlu’nun yıprandığı ve  Mahmut TOPRAK’ın seçimi kazanacağı duyumları özerine gözler  Topraka’a çevrildi.
AK Partinin adayının büyük ihtimalle yine Cengiz Çapan olacağı da konuşulan ilçede, AK Parti ilçe teşkilatının Mevcut başkandan yana tavır aldığı da bize ulaşan bilgiler arasında oldu.
Göle’de seçim AK Parti ile Mahmut TOPRAK arasında çekişmenin görüleceği gözüküyor.

alıntı:ardahanseshaber

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER